Ajalugu

KP Renoveerib sai loodud suuresti tänu töötu staatuses olemisele. Nimelt peale ülikooli lõpetamist läksin tööle ehitusfirmasse (2005 a), mille peamiseks tegevuseks oli betoonehitiste valmistamine. Minu ametiks oli objektil töödejuhatajaks olemine. Jõudsin tegeleda seal peaaegu viis aastat, kuni firma läks pankrotti – tegemist ei olnud minu teenega!
Eraettevõtlus on mulle terve elu atraktiivne tundund ja suures plaanis oli mul juba kooliajal paika pandud, et ühel päeval loon oma ettevõtte. Piisava tõuke puudumine oli asjaolu, mis hoidis seda siiamaani paigal. Selles osas oligi suureks abiks töötuna olek. Esiteks tänu Estonian Euromanagement Institutele, Eesti Töötukassale, Väikesele Õnnele ja heale äriplaanile sain ettevõttele starditoetust. Teiseks asjaolu, et töötuna kodus olles oli piisavalt aega koostada äriplaan, mõelda kõik detailid viimseni läbi ning piisav motivatsioon asjaga tegeleda.
Tänasel päeval on mul igaljuhul hea meel teatada, et ettevõte on loodud (2010 a). Kuidas asjad edasi kulgevad on ainult iseenda teha!

Tänud kaasosalistele.

Kaarel Pehk
8.10.2010